Hoofddorp, 3 april 2016 – De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag rond 06.00 uur een 18-jarige Hoofddorper aangehouden, die ingebroken had in een school aan de Hammarskjoldstraat.
Een getuige hoorde dat er ingebroken werd en zag even later een of meerdere mensen door de school lopen. De gealarmeerde politie heeft het schoolgebouw afgezet en met behulp van de politiehond Rocky de verdachte kunnen aanhouden. Hij is voor nader onderzoek ingesloten.
Misschien vindt u dit ook interessant?
-
Vijfhuizen – Personenwagen botst achterop bakwagen; Drie Merenweg dicht
Vijfhuizen, 15 september 2025 – Op de Drie Merenweg (N205) is maandagavond minimaal één persoon gewond... -
IJmuiden – Bijzondere situatie in IJmuiden: twee branden in een straat
IJmuiden, 13 september 2025 – Een bijzondere situatie aan het Gijzenveldplantsoen in IJmuiden gisteravond. Rond 20.30 brak... -
Hoofddorp – Autobrand op Bennebroekerweg
Hoofddorp, 13 september 2025 – De brandweer heeft zaterdagmorgen een autobrand geblust op de Bennebroekerweg, ter...